is een creatief bureau. Wij maken ruimte voor mensen en brengen mensen in beweging.

Triomf maakt ruimtes voor mensen.
Wij ontwerpen buitenruimtes en binnenruimtes. Een werkplek, een tuincafé, een opleidingslocatie, een museum: als creatief ontwerpbureau vertrekken we vanuit het verhaal. Waarvoor ga je de ruimte gebruiken? Wie gaat de ruimte gebruiken? Wat wil je met de ruimte uitstralen en waarom? De antwoorden op die – en meer – vragen vormen jouw verhaal. Dat verhaal zetten we met onze expertises, stap voor stap, om naar een driedimensionale ruimte, van concept tot uitvoering, altijd denkend vanuit de gebruiker. Met onze roots in de tijdelijkheid van festivals ontwerpen we concreet en realistisch. Wij zijn ontwerpers die kunnen maken.

Triomf brengt mensen in beweging.
Of het nu gaat om het activeren van een plek in de openbare ruimte, het onder de aandacht brengen van een (maatschappelijk) thema, of de activatie van een duurzaam merk: waar komen mensen voor, wat is hun verwachting en met welk verhaal gaan ze naar huis? Wij zoeken de verbinding tussen plek, programma en vormgeving en komen tot een inhoudelijk onderbouwd concept & ontwerp dat mensen in beweging brengt.

Triomf ontwerpt festivals.
Al meer dan vijftien jaar. Wij ontwerpen vanuit programma en plek, pragmatisch en realistisch. Een look & feel groeit, dus we maken graag meerjarenplannen. Ontwerp en realisatie sluiten altijd dicht op elkaar aan en daarom kiezen we er voor ook de realisatie zelf te doen. Werken met de mooiste festivals zal altijd onderdeel blijven van ons portfolio.

Triomf is meer.
Naast ons creatief bureau hebben we met ons team de afgelopen twintig jaar ook een lokaal & 100 % vegetarisch tuincafe, een tiny house studio, een romneyloodsverhuur, een agency voor poppodia & festivals, een bowlingclub, een samenzijn op Vlieland en een corona-wij-gaan-echt-niet-bij-de-pakken-neerzitten-festivalterras in het leven geroepen.
Alles draait om mensen. Wij ondernemen op een culturele- en maatschappelijk betrokken manier, waarbij we onafhankelijkheid en duurzame samenwerkingen hoog in het vaandel hebben. Door onze liefde voor het maken van mooie plekken, goed programma, toffe samenwerkingen, een toekomstbestendige wereld en een goed feestje zullen we nooit stilzitten. Triomf maakt ruimte voor mensen.

Seinedreef 1
3562KM Utrecht
Nederland


Triomf - employee image

Jasper Willemse
managing partner
jasper@triomf.com

Triomf - employee image

Rinke Wils
creative partner
rinke@triomf.com

Triomf - employee image

Thijs de Boer
creative partner
thijs@triomf.com

Triomf - employee image

Joop Angenent
booking & managing partner
joop@triomf.com

Triomf - employee image

David Hünneman
creative engineer
david@triomf.com

Triomf - employee image

Tom Lagendijk
3D designer
tom@triomf.com

Triomf - employee image

Anne Marijn Meyer
hoofd marketing & creatie
Triomf Agency annemarijn@triomf.com

Triomf - employee image

Thom Hollaar
3D designer
thom@triomf.com

Triomf - employee image

Robert Blom
administrator
robert@triomf.com

Triomf - employee image

Juul Nelissen
marketeer Triomf Agency
juul@triomf.com 

Triomf - employee image

Rowan Hobrink
producent Triomf Agency
rowan@triomf.com

Triomf - employee image

Frank Ponten
senior
frank@triomf.com

Triomf - employee image

Lisa de Groot
projectmanager
lisa@triomf.com

Triomf - employee image

Bart van der Sprong
controler
bart@triomf.com

Triomf - employee image

Edward van Breugel
projectmanager
edward@triomf.com

Triomf - employee image

Mirjam de Best
projectmanager
mirjam@triomf.com

Triomf - employee image

Govert Reeskamp
engineer
govert@triomf.com

Triomf - employee image

Eva Maassen
projectmanager
eva@triomf.com

Triomf - employee image

Ernst Ruijgrok
interieur & grafisch ontwerp
ernst@triomf.com