is een creatief bureau van makers. Wij maken merken waardevol voor mensen.

Wij werken voor merken
Een merk is voor ons een identiteit met een helder verhaal, een duidelijke doelgroep, op zoek naar impact. Een merk kan een festival zijn, een stad, een bedrijf of een maatschappelijke organisatie. Merken waar we mee samenwerken zijn o.a.; North Sea Jazz Festival, IKEA, Natuurmonumenten, Hilversum Marketing, Douwe Egberts, 3FM, Le Guess Who?, SPAR en Into The Great Wide Open. Met hen bouwen we ervaringen die je bijblijven en waar je je als individu of als collectief thuis voelt.

Wij zijn makers
We werken op het snijvlak van marketing en ruimtelijke vormgeving. We creëren ruimtes met functie en identiteit en zetten vormgeving in om de boodschap van jouw merk zichtbaar en voelbaar te maken. Dit betekent vaak dat we iets bouwen. Een stand, een area, een winkel, een park, een activatie of heel event. We denken mee over de wensen, de praktische haalbaarheid en de plaatsing en bemanning. Triomf ontwikkelt, produceert en realiseert.

Wij denken vanuit mensen
Bij alles wat we realiseren, staat de bezoeker, de gebruiker, de klant centraal. Ons doel is mensen onderdeel te maken van het verhaal. Dat verhaal kan een festivalvibe zijn (eventdesign), een productervaring (activatie) maar ook het verhaal van een stads- of gebiedsontwikkeling (citymarketing, placemaking). We laten niks aan het aan het toeval over, tenzij dat juist het concept is.

Wij zijn Triomf
We stellen vragen, want alleen dan komen we verder. We doen het samen, als team bereiken we het beste resultaat. We zijn betrokken. Bij de inhoud, het verhaal en zoeken steeds naar de mogelijkheden.
We streven naar kwaliteit, in contact, ontwerp en uitvoering. We zijn pragmatisch en nieuwsgierig.
Laat wat van je horen, we zijn heel benieuwd naar jouw verhaal.

Triomf. sinds 2000
Mensen. Maken. Merken.

Locomotiefstraat 8
3534 BK Utrecht
Nederland


Triomf - jasper willemse triomf

Jasper Willemse
managing partner
jasper@triomf.com

Triomf - rinke wils triomf

Rinke Wils
creative partner
rinke@triomf.com

Triomf - Thijs de Boer triomf

Thijs de Boer
creative partner
thijs@triomf.com

Triomf - joop angenent triomf

Joop Angenent
booking & managing partner
joop@triomf.com

Triomf - rogier van liempt triomf

Rogier van Liempt
project manager & producer
rogier@triomf.com

Triomf - Lana Krijgsman Triomf

Lana Krijgsman
project manager & producer
lana@triomf.com

Triomf - David Hünneman triomf

David Hünneman
creative engineer
david@triomf.com

Triomf - tom lagendijk triomf

Tom Lagendijk
3D designer
tom@triomf.com

Triomf - Anne Marijn Meyer triomf

Anne Marijn Meyer
marketeer
annemarijn@triomf.com

Triomf - Bart van der Sprong triomf

Bart van der Sprong
controler
bart@triomf.com

Triomf - robert blom triomf

Robert Blom
administrator
robert@triomf.com

Triomf - Frank Ponten triomf

Frank Ponten
senior
frank@triomf.com